TOTUM SPORT elektrolity 10 x 20ml

Strona główna|Witaminy i minerały|Producenci » Totum Sport

Cena:86.00
Kod produktu: TS-HT-200
-
+

TOTUM SPORT

Suplement diety do stosowania doustnego.

 

TOTUM SPORT to unikalny na polskim rynku, w pełni naturalny suplement diety, który natychmiastowo uzupełnia elektrolity tracone podczas wysiłku fizycznego.

 

 

Popularne preparaty dla sportowców zawierają zwykle 4-5 elektrolitów. TOTUM SPORT, jako jedyny dostarcza Twojemu organizmowi komplet 78 minerałów i pierwiastków śladowych we właściwych dla ludzkiego ciała proporcjach. Elektrolity te są niezbędne do nawodnienia organizmu, produkcji energii w komórkach mięśniowych, utrzymania odpowieniej siły i szybkości w trakcie wysiłku, a w konsekwencji znaczącej poprawy Twojej formy i wyników sportowych.

 

TOTUM SPORT dzięki swojemu oceanicznemu pochodzeniu, jest bardziej biodostępny niż minerały syntetyczne i działa od nich skuteczniej, bo na poziomie komórkowym.

 

 

 

 

TOTUM SPORT wytwarzany jest przez Laboratories Quinton International w Cox k. Alicante (Hiszpania). Surowiec pobierany jest na głębokości 30 metrów, z najczystszych i najbogatszych w biologicznie aktywne składniki, chronionych wód Zatoki Biskajskiej. Następnie zostaje on poddany procesowi zimnej mikrofiltracji, przeprowadzanej w warunkach laboratoryjnych, przy zachowaniu najwyższych standardów. Uzyskany finalnie hipertonik zamykany jest bez dostępu tlenu w wygodnych, ultralekkich saszetkach, wprost idealny do stosowania podczas treningu lub zawodów.

 

 

 

3 saszetki (60ml) zawierają:

 

- 1190 mg chlorków (150% RWS*),

- 70 mg magnezu (18% RWS*).

* - referencyjna wartość spożycia.

 

 

 

Zalecane stosowanie: od 1 do 3 saszetek dziennie.

 

 

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 10 saszetek.

 

Zawartość netto: 200ml (1 saszetka = 20ml).

 

Skład: 100% woda morska.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.