Mentor odplamiacz do tkanin KH-7 - 750ml

Kosmetyki sportowe » Środki piorące|Producenci » Mentor Cosmetics

Cena:26.50
Kod produktu: ME-KH7
-
+

Mentor Odplamiacz do tkanin KH-7 - 750ml

 

 

 

Oferowany przez nas odplamiacz do tkanin został opracowany po to, aby bez wysiłku usuwali Państwo plamy z tkanin nie niszcząc ich.Szczególną zaletą tego preparatu jest to, że zawiera on rewelacyjne w swym działaniu cząsteczki KH-7 rozpuszczające tłuszcz, które pomagają uzyskać wysoką skuteczność w przypadku usuwania tłustych plam. Preparat ten ulega biodegradacji.

 

 

Zastosowanie:

Odplamiacz KH-7 usuwa większość plam z: tłuszczu, krwi, trawy, oleju, atramentu, czekolady, warzyw, owoców, makijażu, wina, jogurtu, jajek, smoły. Usuwa także brud z kołnierzyków i mankietów.

 

Aby uzyskać optymalny rezultat odplamiania, dobrze jest sprać plamę, kiedy jest ona jeszcze świeża. Preparat należy użyć przed próbą prania w innych środkach.

Jeśli chcą Państwo wzmocnić działanie zazwyczaj stosowanego proszku do prania, prosimy dodać odrobinę naszego odplamiacza do pralki (razem z proszkiem).

 

 

 

Sposób użycia: rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną tkaninę, tak, aby środek przeniknął plamę. Zostawić na kilka minut (nie więcej niż 20), uprać tkaninę tak jak zawsze (w pralce lub ręcznie). Preparat ten można stosować zarówno do tkanin białych jak i kolorowych, oraz do tkanin delikatnych (patrz UWAGA!)

 

Uwaga!

Nie stosować do ubrań z wełny, skóry, zamszu, lnu i jedwabiu. Należy przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach ubrań. Aby sprawdzić odporność materiału/koloru, zaleca się wykonanie próby na małym, niewidocznym skrawku ubrania.

 

Pojemność: 750 ml

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.