Wyszukiwarka

Therabody masażer Theragun Pro

Cena:2599.00
Kod:TG-PRO
Towar niedostępny

THERABODY THERAGUN PRO

 

To najmocniejszy i najcichszy model dostępny na rynku komercyjnym w  porównaniu z poprzednią generacją urządzeń Theragun. To profesjonalne i inteligentne urządzenie do terapii perkusyjnej - bezkonkurencyjne w swojej klasie.

 

Przyspiesz regenerację mięśni po treningu, uwolnij się od stresu i napięć, złagodź dolegliwości oraz popraw mobilność dzięki niezastąpionemu masażerowi elektrycznemu.

 

Theragun PRO ™ to najbardziej innowacyjny i najmocniejszy model Theragun, który zapewni Ci profesjonalny masaż na najwyższym poziomie. Zaufali mu profesjonalni terapeuci i sportowcy, więc spokojnie możesz i ty.

 

Urządzenie do masażu Theragun PRO ™ to doskonały wybór dla osób bardzo aktywnych, regularnie uprawiających sport lub zmagających się z bólami pleców. Pełna gama końcówek i szerokie możliwości regulacji masażera zapewnią skuteczną aktywację mięśni przed treningiem i regenerację po. Dzięki efektywnej terapii perkusywnej pozbędziesz się uporczywych napięć mięśniowych wywołanych siedzącym trybem życia i nadmiernym stresem.

 

Theragun PRO ™ to najlepsze urządzenie do spersonalizowanej terapii mięśni głębokich. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfona, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez skuteczną terapię perkuswyną, wykorzystasz jego możliwości w 100%.

 

Ruchome ramię ułatwi Ci dotarcie do wszystkich punktów spustowych na ciele, a regulacja prędkości umożliwia optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Ponadto, dzięki trwałym akumulatorom litowo-jonowym będziesz cieszył się ciągłą pracą urządzenia do masażu pneumatycznego aż przez 300 minut. Innowacyjna, opracowana przez Theragun’a technologia QuietForce zapewnia dużą moc i niezwykle cichą pracę silnika.

 

Theragun PRO ™ to nie tylko gwarancja skuteczności i innowacji, ale również trwałości samego urządzenia. Kupując Theragun PRO ™, otrzymasz 2-letnią gwarancję na masażer.

 

Zastrzeżony znakiem towarowym, bezszczotkowy silnik klasy komercyjnej z technologią QuietForce Technology zapewnia renomowaną moc Theragun, jednocześnie będąc jednym z najcichszych modeli 4. generacji.

 

Wbudowany napęd zapewnia do 30 kg siły nacisku, skutecznie likwiduje napięcia i bóle mięśniowe przy zachowaniu cichej pracy.

 

Smart Percussive Therapy z obsługą Bluetooth

 

Aplikacja Therabody, łącząca się przez Bluetooth, zapewnia spersonalizowaną terapię. Obejmuję ukierunkowane protokoły regeneracji poprzez integrację z Apple Health, Google Fit i Samsung Health.

 

Aplikacja prowadzi użytkownika, krok po kroku przez cały proces regeneracyjny, pokazując optymalne procesy regeneracji zachowane w pamięci urządzenia. Proces leczenia jest dostosowany do określonych dolegliwości, części ciała i aktywności użytkownika. Aplikacja Therabody do pobrania w App Store lub Google Play.

 

Amplituda 16 mm

 

Amplituda 16 mm, która dociera do tkanek o 60% głębiej niż inne masażery wibracyjne klasy komercyjnej, zapewnia skuteczną poprawę krążenia. Głęboki masaż powoduje wytworzenie ciepła uwalniającego najgłębsze napięcie mięśniowe.

Amplituda została skalibrowana przez specjalistów na podstawie badań.

 

Żywotność akumulatora

 

PRO jest liderem w branży dzięki 5 h całkowitej żywotności 2 wymiennych akumulatorów dostępnych w zestawie. Czas pracy w porównaniu z poprzednimi generacjami urządzeń wydłużył się dwukrotnie. Każda funkcja, od wysokiej ergonomii poprzez wysoki czas pracy została zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności i komforcie użytkowników.

 

Wyświetlacz OLED z miernikiem siły

 

Ekran OLED zapewnia kontrole na procesem regeneracji poprzez wyświetlanie aktualnej prędkości i wskazywanie poziomu siły nacisku. Dodatkowo urządzenie zapisuje w pamięci do 3 protokołów działania. Jeśli nie masz pod ręką telefonu, możesz odtworzyć ostatnio zapisane tryby z aplikacji Therabody zapisane w pamięci masażera.

 

Akcesoria Theragun PRO

 

W zestawie razem z elektrycznym masażerem jest dostępnych, aż 6 końcówek masujących, dla pełnego masażu całego ciała. W zależności od potrzeb, stopniując bodziec, jest do wyboru: najnowsza końcówka SuperSoft, przeznaczona do delikatnego masażu wibracyjnego i okolic wrażliwych, dalej Dampener, Standard Ball, Wedge, Thumb i Cone - do terapii punktów spustowych.

 

Ergonomiczny uchwyt Multi-Grip

Opatentowana, trójkątna konstrukcja rękojeści Theragun umożliwia wygodną, ergonomiczną pracę, dzięki czemu obciążenie dłoni, nadgarstków i ramion jest niewielkie.

 

Regulowany zakres prędkości

 

W zależności od tego, jaki obszar ciała jest masowany, możesz kontrolować prędkość działania w aplikacji przez Bluetooth. Zakres kontroli prędkości obejmuje dowolną wartość w przedziale 1750–2400 uderzeń na minutę. Dodatkowo Theragun PRO posiada 5 wbudowanych prędkości (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 uderzeń na minutę) zapełniając funkcjonalną pracę.

 

Cechy:

 

- Zastrzeżony bezszczotkowy silnik klasy komercyjnej z technologią QuietForce Technology ™

- Smart Percussive Therapy ™ z obsługą Bluetooth

- 3 wbudowane, zaprogramowane procedury działania z przewodnikiem dostępne w aplikacji

- Ekran OLED

- Regulowany zakres prędkości (1750–2400 PPM)

- Miernik mocy

- Regulowane ramię dla zasięgu całego ciała

- Zapewnia do 30 kg siły nacisku

- Dostępne bezprzewodowe ładowanie

- 2 wymienne akumulatory litowo-jonowe zapewniające ciągły czas pracy (każdy po 150 minut)

- Ergonomiczny trójkątny uchwyt Theragun

- 2-letnia gwarancja

 

Zawartość zestawu:

 

- Urządzenie Theragun PRO™

- Futerał podróżny

- Komplet 6, łatwych do czyszczenia końcówek w miękkim etui:

- dampener - do masażu wrażliwych lub kostnych obszarów, to idealna końcówka dla ogólnego zastosowania

- standard ball - do ogólnego zastosowania, zarówno dla niewielkich jak i obszernych grup mięśniowych

- cone - do punktowej terapii mięśni, w tym wrażliwych obszarów dłoni i stóp

- thumb - do masażu punktów spustowych oraz dolnej - lędźwiowej części mięśni przykręgosłupowych

- wedge - do masażu wokół łopatek oraz partii powięziowych i szerokich obszarów mięśniowych

- supersoft ™ - to dedykowana końcówka do terapii wibracyjnej, służąca do terapii wrażliwych obszarów w tym kości

- Ładowarka litowo-jonowa

 

Dowiedz się więcej o zaletach terapii perkusywnej i urządzeniach do masażu Theragun

 

https://weron.pl/wiedza/wpis/15-czym-jest-theragun.html

 

Theragun PRO, Elite, Prime i mini – porównanie modeli

 

https://weron.pl/wiedza/wpis/17-theragun-pro-elite-prime-i-mini-porownanie-modeli.html

 

Film

 https://youtu.be/YzmtyqgpKkM