Wyszukiwarka

Olimp Beta Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 szt.

Cena:27.99
Kod:OL-BA-80
Towar niedostępny

Olimp BETA - ALANINE Carno Rush Mega Tabs

Suplement diety w formie tabletek, zawierający beta-alaninę, sód, L-histydynę i witaminę B6

 

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, o zwiększonej aktywności fizycznej. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka 3 razy dziennie z posiłkami lub przed treningami, popijając obficie wodą. 

 

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Spożycie produktu może powodować niewielkie mrowienie lub drętwienie. Jest to objaw przejściowy związany z silnym oddziaływaniem składnika produktu beta-alaniny. Nie ma on wpływu na zdrowie. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Opakowanie: 80 tabletek.

 

Masa netto: 155,2 mg ( 1 tabletka = 1940 mg).

 

Informacja żywieniowa3 tabletki4 tabletki
Beta-alanina2400 mg3200 mg
Cytrynian sodu450 mg600 mg
w tym sód101,4 mg135 mg
L-histydyna HCL150 mg200 mg
w tym L-histydyna121,5 mg162 mg
Witamina B61,05 mg1,4 mg (100%*)

 

Składniki: substancja wypełniająca - celuloza; beta-alanina, cytrynian sodu, chlorowodorek L-histydyny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6.